» Sunrise Festival – 2011-07-22  Kołobrzeg

Bez kategoriiSunrise Festival – 2011-07-22 Kołobrzeg

Podziel się:   Facebook   Google+   Twitter   GG   E-mail  

Tego roczny Sunrise w Kołobrzegu był inny od poprzednich edycji z ubiegłych lat. Pomimo bogatego Line – Up w ciągu tych 3 dni , wystoju sceny ,wspaniałej licznej widowni pojawiło się kilka znaczacych wpadek. Po pierwsze pogoda srednio dopisała. W pierwszym Dniu imprezy rozpadało się na dobre lecz wytrwali klubowicze przezwyciężyli mocny deszcz. Po za tym Niektórzy uczestnicy tego rocznego Sunrise Festival 2011 nie znali dokładnie rozkladu jazdy czyli Line – Up-u na nadchodzący wieczór, Poprostu nie było żadnej rozwieszonej informacji na ten temat… Dowiedzieliśmy się o tym jak jeden Klubowicz skrytykował ten incydent na naszym portalu – TopClub.pl.

To jeszcze nie koniec. Bo właśnie apropo Portalu TopClub.pl to jako jedyny chociaz nie był patronatem medialnym Sunrise Festival spisął się najlepiej. Zawiodły przedewszystkim media. Radio Eska pomimo tak wielkiej reklamy i promocji nie przeprowadziła relacji z tej imprezy. Zawiedzeni są wszyscy. Ostra krytyka poleciała w strone zarżądu Radia. Ciekawe jakie mają wytłumaczenie. Inne portale jak ftb.pl czy inne rowniez nie było zadnego odzewu.

Czyżby Sunrise Festival – tego roczna 9 edycja tego festivalu była ostatnią? Jest dużo spekulacji na ten temat, komenarze są bardzo ostre ale zobaczymy z czasem co mają do powiedzenia organizatorzy tej imprezy.

Jeśli chcecie zobaczyć to co działo się w kołobrzegu na Sunrise Festival Zapraszamy gorąco na portal społecznościowy www.topclub.pl. Tam z pewnością znajdziecie relacje – video relacje z tej imprezy. Dużo filmow i komentarzy na każdy dzień imprezy.

Poprzedni post

Słowa kluczowe: djoles, dj oles, mp3 djoles, darmowe mp3, darmowe mp3 do pobrania, download mp3, wyszukiwarka mp3, muzyka za darmo, remixy do pobrania, mix mp3

Djoles to styl życia, pasja płynąca z muzykiBlog muzyczny, Blog djoles to przede wszystkim informacje o portalu djoles i o samej osobie Przemka czyli inicjatora tego wszystkiego. Działamy dla Was nie przerwanie już od ponad 5 lat. Wszystko co robimy to kierujemy do Was, chcemy by wyróżniała nas nam przyświeca od 5 lat jest nadal aktualne: "Bo muzyką się żyje" prostota naszej pracy, prostota użytkowania naszych stron i przede wszystkim chcemy byście ochoczo do nas wracali. Djoles jak ktoś już nie raz powiedział to nie tylko strona czy portal, to przede wszystkim styl życia, styl bytu. Powiedzenie, które nam przyświeca od 5 lat jest nadal aktualne: "Bo muzyką się żyje"

Szukaj w:

Djoles w sieci (officjal)Uwaga!!! są to jedyne oficjalne konta djoles prowadzone przez nas.